Wybierz dostawce:

CENY OLEJU OPAŁOWEGO

Zwykle najwięcej pytań zadawanych dostawcom oleju opałowego dotyczy ceny. Najczęściej są to jedyne pytania (mamy nadzieje że wiedza zawarta w portalu zmieni to). Tak czy inaczej wiele razy wszystko sprowadza się do ceny. Aby ułatwić Państwu orientację w aktualnej sytuacji oraz aby pomóc w wyborze najlepszego moment zakupu, stworzyliśmy dział tematyczny poświęcony wyłącznie cenom oleju opałowego.

AKTUALNE NA DZIEŃ 13-112017 CENY OLEJU OPAŁOWEGO W POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH:

Województwo Cena
Dolnośląskie 3,12
Kujawsko-pomorskie 3,11
Lubelskie 3,14
Lubuskie 3,17
Łódzkie 3,12
Małopolskie 3,12
Mazowieckie 3,14
Opolskie 3,12
Podkarpackie 3,31
Podlaskie 3,17
Pomorskie 3,14
Śląskie 3,09
Świętokrzyskie 3,20
Warmińsko-mazurskie 3,14
Wielkopolskie 3,12
Zachodniopomorskie 3,15

Ceny podane w tabeli są obliczone jako średnia podstawowych cen lekkiego oleju opałowego  proponowanych przez dostawców. Nie uwzględniają różnego rodzaju rabatów związanych np. ze stałą współpracą lub narzutów wynikających z odroczonego terminu płatności lub dodatkowych kosztów transportu.

 UWAGA!!! W związku z sygnałami , że informacje zamieszczone na naszej witrynie dotyczące cen oleju opałowego w poszczególnych województwach są wykorzystywane przez organizatorów przetargów przy tworzeniu Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia oświadczamy, że informacje zawarte w portalu olej-opalowy.pl należy traktować jako  porady dla posiadaczy instalacji zasilanych olejem opałowym , a nie źródło obiektywnych informacji mogacych służyć celom opisanym powyżej.